reede, 26. oktoober 2012

Stufferi Designi lugu

Ada Tamme

Rääkisin ühel päeval Stuffer Designi eestvedaja Ingvariga juttu. Tuleb välja, et lisaks igasugu alternatiivsetele ja uudse lähenemisega ettevõtetele tegutsevad Tartu Loomemajanduskeskuses ka täiesti traditsioonilised bürood. Ingvar ja Olivia pakuvad reklaami-, kujundus- ja trükiteenuseid ning oma konkurentidest eristuvad nad kiiruse ja laia valiku poolest. Eesmärgiks on pakkuda täisteenust, et inimene saaks kõik asjad ühest kohast: alates kujundusest ja lõpetades trükistega. 

Ingvari tee reklaamini
Vaata 3D prillidega! Stuffer Design ehk Olivia ja Ingvar
Ingvar on Stuffer Designis projektijuht, mis praktikas tähendab seda, et ta teeb kõike: turundab, kujundab, trükib. Hingelähedaseim on talle aga turundus, mida ta armastab selle mängulisuse ja paljude võimaluste pärast. Ta mõtleb välja reklaamikampaaniad ja otsib sobilikke meediapindu, sest ega reklaam igal pool ei tööta. Ingvari töö on loov, liikuv ja mitmekesine – ta ei pea töötama kramplikult kellast kellani, vaid vahel istub kontoris isegi öösel kella üheni. Ta naudib oma tööd ja see ongi tema jaoks eesmärk omaette. Ise räägib ta, et töö teeb kindlasti põnevaks see, kui antakse rohkem vabu käsi. Kui kliendil on väga kindel nägemus, siis on see Ingvarile ainult liinitöö, asja vormistamise küsimus. Samas on ka see vahel hea, saab puhata. 

Turundusalased teadmised omandas Ingvar ülikoolis, kuid kõik muu on ta ise suurest huvist ja vajadusest juurde õppinud. Nimelt alustas Ingvar äri hoopis toitlustamise alal ning kujundamine tuli mängu siis, kui tema võileivakohvikutele oli vaja menüüd teha. Nii hakkaski ta siis uurima, vaatas youtube'ist videoid ja tegigi ära. Sealt hakkas sõna levima, tuttavad nägid ja nii ta avastaski, et see tegevusala on palju meelepärasem kui toitlustus. 
Loomemajanduskeskusesse jõudis ta Laia tänava kaudu, kus suured aknapinnad ja hea asukoht end siiski ära ei tasunud. LMKs on aga hoopis teine lugu – tänu majale ja inimesi kokkutoovatele ekskursioonidele on kliendibaas märkimisväärselt kasvanud. Selline tõus on Ingvari sõnul olnud võimalik vaid tänu LMKle ja inimestele, kes nende edu nimel igapäevaselt tööd teevad. 


Stuffer Design
Stufferi trükitud ajakiri Lehter
Eelmises postituses oli juttu EASi starditoetusest ning Stuffer Design on eeskujulik näide selle edukast toimimisest, sest just sellel toetusel Ingvari ettevõtte põhineb. Algselt oli plaanis teha ainult trükiäri, kuid ruttu sai selgeks, et kokkuvõttes on lihtsam ise kõik asjad otsast lõpuni teha. Nii ongi trükkimise, reklaami ja kujunduse terviklahendus nende trump, sest vähesed ettevõtted pakuvad kõike korraga. Oma tegevuses lähtub Ingvar sellest, mis teda ennast varem häirinud on. Nüüd pakub ta ülikiiret hinnapakkumist – kliendi küsimusele vastatakse tunni jooksul, sest enamasti ostavad ja otsustavad kliendid ikkagi hetkeemotsiooni ajel. Kliendist on aga lihtne ilma jääda, kui anda talle võimalus konkurentide pakkumisi vaadata ja järele mõelda. Kui ikkagi kolm päeva vastamisega viivitada, võib kliendile jääda mulje, et ei viitsitagi temaga tegeleda. 

Sildid LMK ettevõtjate ustel
Samuti tahab Ingvar oma konkurente seljatada kliendisõbralikkuse ja hea nõuga. Sageli teab ju tema ikkagi paremini, millele on mõttekas ja säästlik trükkida, kus on efektiivne reklaamida, mis töötab ja mis ei tööta. Klientide huvide eest seisab Ingvar vahel isegi oma huvide vastaselt, säästes klientide raha, kuid jäädes ise sellest ilma. Samuti on Ingvar suurte klientide nimel nõus öö läbi tööd vihtuma – püsiklientidele on Stuffer Design olemas 24 tundi ning kiireloomulise asja saab kätte 12 tunni jooksul. „Meie eesmärk on aidata ettevõttel tooteid või teenuseid müüa ja me ei erine kuidagi teistest kujundus- ja reklaamibüroodest.“


6 kommentaari:

 1. Olen Mavis Calos, esindaja Aiicco kindlustus plc, anname välja laenu individuaalsed erinevused usalduse ja au. anname laenu intressimääraga 2%. kui olete huvitatud võtke meiega ühendust selle ettevõtte e-post: (maviscalos_laen_laenamine@outlook.com) nüüd jätkata oma laenu üleminekudokumendi ok. kui teil on vaja laenu, et luua ettevõtte või kooli te olete väga teretulnud Aiicco kindlustus plc. Võite meiega ühendust võtta ka selle e-post: (amaah.credit.offer@gmail.com). saame üle kanda summa, mida taotletakse enne nädalas.

  VastaKustuta
 2. Tere kõigile,

  Kas teil on vaja laenu 24 tunni kiire ja usaldusväärne laenu täna 2% intressimäära. DITTMANN FRANK LAENU on üks maailma parimaid ja selle laenu firma pakub kõiki laene.

  Täpsema informatsiooni saamiseks võtke meiega ühendust e-posti teel: dittmannfrankloans@gmail.com

  Maksame igat tüüpi laene, nagu näiteks:

  * Home Improvement
  * Laenud Leiutaja
  * Auto Laenud
  * Debt Consolidation Loan
  * Krediidiliinid
  * Business Laenud
  * Isiklikud laenud
  * Rahvusvaheline laene.

  Palun kirjutage tagasi, kui huvitatud rohkem teavet meie kontaktid allpool

  E-post: dittmannfrankloans@gmail.com

  tervitus,
  Dittmann Frank Laenud

  VastaKustuta
 3. Tere Sir / Madam,

  Sa vaja raha laenamine üksikisikute vahel, et tulla toime rahalised raskused lõpuks ummikust provotseerib pangad, tagasilükkamisega oma faile taotleda? Olen finants eksperdid võimalik teha laen summas pead ja tingimustel, mis muudavad elu lihtsamaks. Siin on valdkonnad, kus saab aidata:

  * Rahaline
  * Lend Lease
  * Investeerimislaen
  * Auto laenu
  * Debt Consolidation
  * Krediidiliini
  * Teine hüpoteek
  * Krediitkaardiga Tagasivõtmistasu
  * Personal Loan
  e-post: nicolashelp279@outlook.com

  VastaKustuta
 4. Kas otsite laenu? Sa pead Business Loan, Personal Loan, Eluasemelaenu või olid sa keeldusid laenu pank või finantsasutus ühe või mitme põhjustel? Sul on õige koht sinu laen lahendused siin! Elina Johnson laenu firma meil on piiratud anda laenu ettevõtetele ja eraisikutele madala ja taskukohane intressimäär 2%. Palun võtke meiega ühendust e-posti täna via Alexanderrobertloan@gmail.com

  Anname laenu alates minimaalne summa 5000 500,000,000.00 järgmistel valuuta: Ameerika riik dollarit, Euroopas ja Great British naela (GBP).

  TAOTLEJA ANDMED:

  1) Täisnimi:
  2) Riik:
  3) Aadress a
  4) riigi:
  5) Sugu:
  6) Perekonnaseis:
  7) Amet:
  8) Telefoninumber:
  9) Praegu positsiooni töökoht:
  10) Kuusissetulek:
  11) Laenusumma Vajalik:
  12) Laenu kestus:
  13) eesmärk Laen:
  14) Religioon:
  15) Kas olete taotlenud enne;
  16) sünniaeg;
  tänu,
  Alexander ROBERT

  VastaKustuta
 5. Oled sa otsima laenu täna. Kas soovite kiire ja usaldusväärne firma, et sa oma laenu. Kas olete üliõpilane või äri mees / naine. Kas soovite laiendada oma äri või osta teatud kaup. Viitsinud enam. Meie kiire ühendus ja äritegevuse teadmiste olete kindel, et saada oma laenu jooksul 48 tunni jooksul. Pakume välja laenu 3% määra, olla kindel ja tagada, et sa saad oma laenu meilt. Alustamiseks kohe meiega ühendust kaudu SEMMIKINGS@GMAIL.COM. Olete vaid mail eemal oma laenu.

  VastaKustuta
 6. Hea laenuotsija

  Teil on mingeid rahalisi raskusi? Kas soovite oma äri alustada? See laenufirma on loodud kogu maailmas inimõiguste organisatsioonidega, mille ainus eesmärk on aidata vaeseid ja rahalisi rahalisi raskusi. Kui soovite taotleda laenu, pöörduge tagasi meile e-posti aadressil: elenanino0007@gmail.com

  Nimi:
  Nõutav laenusumma:
  Laenu kestus:
  Mobiili number:

  Tänan ja Jumal õnnistagu
  TUNNUS
  Elena

  VastaKustuta