esmaspäev, 8. oktoober 2012

Kunstioksjon!




Neljapäeval toimus juba kuuendat korda Tartu noore kunsti oksjon. Hoolimata nimelisest vanusepiirangust, oli oksjonil tegelikult laiem valik ning esindatud olid ka tuntud kunstnikud nagu Kiwa ja tõelised vanameistrid nagu Eevart Arrak. Oksjonikorraldajad aga soovivad, et oksjon jääks oma vaimsuselt ja põhimõtetelt ikka nooremeelseks ja avatuks, et nõnda soosida noorte ja algajate kunstnike valutut pääsu kunstimüügi maailma. Mitmekülgse ja laiahaardelise valiku eesmärk on muidugi meelitada kohale ja avada kunstimaailma uksed laiemale avalikkusele. Sellist ideed esindas osaliselt ka äsja toimunud oksjoni pealkiri "Linn". Ühelt poolt olid taiesed ise linnateemalised ning seda ka väga laias tähenduses, teiselt poolt aga võiks kunst ja linn sõbruneda ning seda ka oksjoniruumis kunsti jagades.

Nüüd aga ka natuke faktilist infot, sest neljapäevane oksjon oli erakordselt edukas ning selle kirjeldamiseks on numbrid ehk efektiivseimad. Nimelt leidis 44st enampakkumisel olnud tööst uue omaniku kokku 35 teost ja oksjonitulu tuli seega kokku 3847 eurot. Pole paha!

1 kommentaar:

  1. Olen Mavis Calos, esindaja Aiicco kindlustus plc, anname välja laenu individuaalsed erinevused usalduse ja au. anname laenu intressimääraga 2%. kui olete huvitatud võtke meiega ühendust selle ettevõtte e-post: (maviscalos_laen_laenamine@outlook.com) nüüd jätkata oma laenu üleminekudokumendi ok. kui teil on vaja laenu, et luua ettevõtte või kooli te olete väga teretulnud Aiicco kindlustus plc. Võite meiega ühendust võtta ka selle e-post: (amaah.credit.offer@gmail.com). saame üle kanda summa, mida taotletakse enne nädalas.

    VastaKustuta